Is leona lewis dating simon cowel

Posted by / 17-Aug-2017 03:19

Is leona lewis dating simon cowel

The 58-year-old music mogul has confessed he was arrested when he ''jokingly'' hijacked a bus with his friends by holding a...

The popular four piece - made up of childhood friends Mustafa Rahimtulla, Ashley Fongho, Jamaal Shurland and Myles Stephenson - received advice...James Arthur's guitarist helped him convert to veganism.The 29-year-old singer recently made the decision to follow a plant-based diet and no longer gorges on animal products, and revealed he decided to make the change because... The 'Can We Dance' hitmakers - comprising James Mc Vey, Brad Simpson, Connor Ball and Tristan Evans - are friends with the aspiring singer's older brother, Brooklyn Beckham,...The 58-year-old music mogul was recently forced to skip 'The X Factor' live shows after he passed out at his London home and Simon's brother...Simon Cowell has claimed he was put in uncomfortable ''situations'' when he first started out in the music industry.

is leona lewis dating simon cowel-22is leona lewis dating simon cowel-26is leona lewis dating simon cowel-36

The 58-year-old entertainment mogul was rushed to hospital early on Friday () morning after he took a tumble down the stairs of...

One thought on “is leona lewis dating simon cowel”

  1. Un jam nga qyteti i Ferizajit,dhe jam 23 vjeqare qe kater vjet kam filluar te merrem me fitnes,nuk kam punuar askund sepse jam shkolluar dhe nuk kisha kohe per pune,trupi im ka filluar qe te marre nji pamje vertet te gjer dhe shum terheqse,kush po me sheh po habitet me ket trup,banon ne periferi te qytetit dhe un kur jam ardh aty nuk ka pas shum banor ajo hapsire,erdhi me ne fund nji biznismen dhe e ndertoj nji shtepi aty dhe te them te drejten u gezuam qe filloj te banohej ai ven,ne e kishim edhe banesen ne qytet po nuk e dojshin prindrit shkaku u zhurmes se qytetit,per mos me ju lodh me shum me keto gjera .biznismeni ne fjale pasi e ndertoj shtepine aty e vendosi familjen dhe kishte vetem nji djale 7 vjeq,mirpo gruan qe e kishte ai un per vete nuk kam pa kurr asi femre,me te ardh per banim fiilluam te komunikonim me at familje dhe un personalishte kisha deshir te i folja zonjes se nderuar,nji dite ai me thiirri tha hajde rrim se ishte e diele dhe nuk refuzova shkova ,i thash nji kafe per mua dhe zonja i sjjeli kafet dhe me foli ashtu siq duhet te flet nji grua e shkollaur mirpo edhe un biseden qe e zhvillova aty i pelqeva shum ngase isha shum i kujdeseshem ne fjale pasi kisha perfundu kater vjet fakultet,mirpo ajo ishte edhe profe e gjuhes shqipe,une student i fakultetit te edukimit,pasi nji kohe sa qendrova aty filloj te me pyes per fakultetin dhe pet praktiken neper shkolla qe po e mbaja dhe e pash qe i pelqeva ne bisede ,ai burri i saj ish shum i trullaft ta them te drejten ajo e kish mar vetem shkaku i parave se jo qe e donte,se ishte duke hek per sekse te vertete,nuk nejta shum dhe me tha se nji dite do te therras dhe do te konsultohemi dqka rreth nji studimi ti ri qe ish tu e ba neper shkolla dhe un pa nji pa dy i thash qe kur te pash te arsyeshme me thirr un jam ketu,dhe si erdha ne shpi te them te drejten mendja me qendrojke vetem te trupi i zonjes kishte nji trup fenomenal cicat shum te fryera dhe te rrumbullakta,botht i kishte diqka jashtzakonisht te mdhaja sa qe kur ecke iu shiheshin qarte duke ju dridhur prapa,dhe ta them te drejten kisha dy muaj qe nuk i kisha perdore karin as per dore,isha mbush me nji fjale dhe me ne fund me thirri per at far konsultimi diten qendrojke vetem ne shtepi se ai burri i shkojke per biznes,shkova dhe me foli per dore dhe kishte veshir nji fustan te shkurter qe si e pash kari mu ba dru,dhe me nuk arrija ta aluja un isha i veshur ne shortce,u ula ne fotele dhe me ofroj nji pije e mori at stdudimin qe ishte duke e bere dhe me tha qe ti mbaja ne shenim do numra ne njeren flete dhe ajo i shenojke ne fleten tjeter por gjat pergaditjes e pash qe e ngreke fustanin te nalte per te ju par kembet dhe pidhi sepse e kisha perballe dhe ta them te drejetn veq ka nuk kam pelcit aty nuk e di as qfar numra kam shkru dhe shenduam njo 15 minuta tha pushojm pak dhe kur u mbeshteta kari u pa qart se ishte i ngritur dhe me ishte ber dru,ajo ishte shum e hapur menji her me tha paske namin alet mbrenda,un u skuqa edhe nuk fola ajo vazhdoj apet tha per qfarte tu ka qu ashtu te lutem tregom aty ma smujta me duru thash qe trupi yt eshte shkaktari kryesore,i largoj fletat dhe me tha hajde pran meje se jam e kallur me kar te madhe ajo ishte dikun 30 vjeqe po mirpo kari im me te vertet ja plotesojke deshirat ,me kapi me ofroj ngat edhe tha a po te pelqejn cicat e mija i thash shum,e largoj fustanin dhe te them te drejten nuk prita u gjujta si i eger me kan ajo ishte e kallt per seks e lipita kah cicat dhe fillova te poshte kur erdha te pidhe e pash qe ishte pa te mbrendshme dehe aq ishte nxehtsi e madhe se qe ne fytyr e vrejta villov ate ja lipij me te madhe ja rrasa guhen deri sa munda zon ja ndash u tranojke,une nuk isha fiilestar se kisha ber sekse edhe se paku 5 here te tjera,pasi e kryta un dhe ajo e arriti nxehtsine e duhur u derdh,aty u tranu krejt ma,me ngriti lart dhe mi hoqi shorcet,e mori karin dhe ishte bukur i madh i imi me tha se ket kar e dua un thash mere se i yti eshte bej qfar te duash,aq shum e futke ne fyt sa qe thojsha po ma han krejt e po jes pa te,ju derdha ne goje dhe turra e pare ishte shum e forte ja mbusha gojen sperm por e perbiti te teren edhe nuk i dalke 2 metra femen ma,e mora e ktheva nga mbrapa dha tha rrasma karin ne pidh te lutem,un per inati te saj nuk ja futa ne pidh po ne bothe se e pash qe bothen e ka taze se ai tipi nuk kisha pas dit qka eshte seksi,e qiva pa meshire dhe aq shpejt e qisha sa qe edhe ajo filloj te bertiste si lop me kan oooooooooooo.uuuuuuuffffffaa aaaaaaaaa,um kalle djali jem ma bojke,kur me thojke djali jem um tranojke krejte,dojsha me u qarte,ju derdha edhe en bothe dhe me ne fund u kthy perpara dhe u shtri ne dysheme tha gjujmu permbi se tashti e dua ne pidh karin,aty ja kom dhon ne goje pak se mu forca kari dhe kur e mori formen e duhur ja kom shti ne pidh,po ndashi besoni ndashi jo ai tipi nuk kish pas mujt me ja zgejtu hiq se di qysh e kishin ba at fmij,ne pidh e kom qi tmerrsisht sepse kisha fuqi kater vite fitnes kisha bere trupin si kali,pompat ja dhash shum te shpejta dhe ajo bertitke me ter zerin dhe me thojke qim djali jem qim shum se u knaqa e tera ne pidh ja plotesova deshiren sepse shum e qiva dy turra ja dhash dhe dikur u lodha,#u ngrita ne keme filloj te ma merrte ne goje,po mua mu kishte ardhe fundi nuk kisha ma sperme te bollshme qe te ja gjuja e futke karin ne goje si babane,ja derdha edhe nji her ne goje se di sa her jom derdh ate dite me ne fund edhe ajo u lodh si punojke goja ma,me tha se tani duhet te shkosh se e kemi perfudnu punen kryesore,te tjrat tha me ndihmon burri,i vesha teshat dola jasht dhe shkov au pastrova ne shtepi kete pune e kam bere para 2 jave,dhe tashti po me shikon edhe me shum besoj se do te me thirr apet,jam shum i knaqur me seksin e saj edhe pervojen e saje!!!